czwartek, 1 marca 2012

Szampon dermena

RECENZJA SZAMPONU DERMENA

   W okresie jesiennym bardzo zaczęły wypadać mi włosy, myślałam że jest to okres przejściowy i za jakiś czas to minie. Niestety, problem nie znikał, zdawało mi się, że wypada mi ich co raz więcej, byłam przerażona jaka ilość moich włosów zostaje pod prysznicem po umyciu włosów. Znajoma poleciła mi szampon Dermena, mówiła o nim w samych superlatywach, moja fryzjerka także bardzo dobrze wypowiadała się na jego temat t. A więc poszłam i kupiłam ;))
   Niestety moje pierwsze starcie z tym szamponem nie było najprzyjemniejszą rzeczą jaką wykonałam tamtego dnia, szampon ma dziwny zapach, nie wiem do czego mogę go porównać, ale włosy nim nie pachniały, mało się pieni za pierwszym razem dlatego nakładam go dwa razy, no i włosy strasznie mi się po nim plątały i były tępe, także bez jakiejś odżywki nie mogłoby się obejść. Mimo tych wad może jest to nieprawdopodobne ale już po drugim myciu włosów wypadało ich o wiele mniej, byłam zachwycona, a włosy z dnia na dzień prawie w ogóle przestały wypadać!!! Zużyłam tylko jedną buteleczkę i kondycja moich włosów, co do wypadania poprawiła się diametralnie! Teraz używał "normalnego" szamponu i co, i nic włosy nadal nie wypadają! Super ;)
   A co do minusów hmm z pewnością jest to opakowanie, jest koszmarne, no i to, że włosy po umyciu są strasznie poplątane i szorstkie no ale co tam, jeśli szampon działa to z tymi minusami sobie poradzimy. Także polecam!!!

2 komentarze:

  1. Moja przyjaciółka używała tego szamponu i stwierdziła, że wypada jej jeszcze więcej włosów. Ale ona ma bardzo oporną skórę głowy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem, również znam takie osoby ale mimo to chciałam go wypróbować i na mnie zadziałał, minął już prawie miesiąc odkąd skończyłam go używać i włosy do tej pory nie wypadają. Nie mam pojęcia od czego to zależy, że na jednych to działa a na innych nie. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, z miłą chęcią odpowiem na każde pytanie.